Polecane tematy
2013-12-17
Toksoplazmoza i inne zakażenia w ciąży
2013-12-16
ciąża bliźniacza - monitorowanie dobrostanu
W przychodni PREGMED zajmujemy się specjalistyczną opieką w ciąży mnogiej przebiegającej prawidłowo oraz powikłanej chorobami matki lub/i płodu. Proponujemy fachową pomoc specjalistów obejmującą m. in. szczegółowe monitorowanie dobrostanu ciąży bliźniacze
2013-12-01
Wady płodu
2013-03-12
Profilaktyka raka piersi i jajnika
Dowiedz się więcej na temat raka piersi i jajnika, jak im zapobiegać oraz jakie badania obejmują ich wczesną diagnostykę.
2013-01-07
USG ciąży wizualizacja 2D,3D,4D

USG genetyczne w NZOZ PREGMED jest przeprowadzane przez specjalistę posiadającego aktualne certyfikaty kompetencji FMF uprawniające go do oceny ultrasonograficznych markerów wybranych zaburzeń genetycznych oraz analizy ryzyka trisomii 21, 18 i 13 pary chromosomów u płodu.

Jakość badania i precyzja oceny markerów stanowią dla nas wartość nadrzędną. Do kompleksowego opisu badania dołączamy zdjęcia z ocenianymi podczas badania markerami.

sprawdź certyfikaty naszego specjalisty...

dowiedz się więcej...

 

Aktualności
2020-02-21
Sanco Test RHD
Dowiedz się więcej o nieinwazyjnym teście prenatalnym pomagającym w kwalifikacji ciężarnej do śródciążowej profilaktyki konfliktu serologicznego.
2020-02-10
beta hCG jako hormon ciążowy i nie tylko
Dowiedz się więcej na temat związku beta hCG i ciąży oraz co jeszcze może oznaczać podwyższone stężenie tego hormonu.
2020-02-07
Pierścień antykoncepcyjny
Dowiedz się więcej na temat krążka dopochwowego - wygodnej i odwracalnej metodzie antykoncepcji, dającej 99% skuteczności.
2020-02-03
Panel Poronienia Samoistne
Sprawdź predyspozycje czy możliwe przyczyny poronień samoistnych lub obumarcia płodu.
Czytaj więcej aktualności...
Ważne
2016-04-11
Tam warto być
Zjazdy i konferencje krajowe i zagraniczne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Badania prenatalne (genetyczne) I i II trymestru ciąży

3d4D4      

Przychodnia PREGMED jako jedna z nielicznych placówek medycznych oferuje Państwu ocenę ryzyka zaburzeń genetycznych u płodu w I trymestrze ciąży w oparciu o kilka markerów ultrasonograficznych (USG genetyczne) oraz markerów biochemicznych (test PAPP-A) zgodnie ze standardami Fetal Medicine Foundation w Londynie, które są zalecane również przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne. 

 

dowiedz się więcej...

Nieinwazyjny test genetyczny 

HARMONY Prenatal Test

Na podstawie analizy płodowego pozakomórkowego DNA płodu (cfDNA) krążącego we krwi obwodowej matki, Harmony Prenatal Test pozwala na wczesną ocenę ryzyka wystąpienia u płodu trisomii 13, 18 i 21. Wykonywany jest u kobiet już w 10 tygodniu ciąży, będących w ciąży pojedynczej lub bliźniaczej.

 

dowiedz się więcej...

Panele badań predyspozycji genetycznych

 

                          

 

Zbadaj predyspozycje m. in. do nowotworu piersi i jajnika, poronień samoistnych oraz sprawdź podłoże genetyczne niepłodności u kobiety czy mężczyzny. Materiałem do badań jest ślina pacjenta.

 

dowiedz się więcej...

SANCO Test RHD

- kwalifikacja do profilaktyki konfliktu serologicznego             

Nieinwazyjny, genetyczny test prenatalny, wykonywany z krwi matki RhD-ujemnej, między 12 a 24 tyg. ciąży, w celu oceny czynnika RhD u płodu. Badanie służy kwalifikacji ciężarnej do śródciążowej profilaktyki konfliktu serologicznego (podanie immunoglobuliny anty-D), zarówno w przypadku powikłań czy zabiegów, jak i w ciąży niepowikłanej.

 

dowiedz się więcej...

 

PREGMED 93-355 Łódź, al. 1 Maja 24/26, tel. 42 663 96 73, 606 355 606, e-mail: pregmed@pregmed.pl
Copyright © 2024 Pregmed - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.pregmed.pl/pl/