Polecane tematy
2013-12-17
Toksoplazmoza i inne zakażenia w ciąży
2013-12-16
ciąża bliźniacza - monitorowanie dobrostanu
W przychodni PREGMED zajmujemy się specjalistyczną opieką w ciąży mnogiej przebiegającej prawidłowo oraz powikłanej chorobami matki lub/i płodu. Proponujemy fachową pomoc specjalistów obejmującą m. in. szczegółowe monitorowanie dobrostanu ciąży bliźniacze
2013-12-01
Wady płodu
2013-03-12
Profilaktyka raka piersi i jajnika
Dowiedz się więcej na temat raka piersi i jajnika, jak im zapobiegać oraz jakie badania obejmują ich wczesną diagnostykę.
2013-01-07
USG ciąży wizualizacja 2D,3D,4D

USG w NZOZ PREGMED jest przeprowadzane przez specjalistę posiadającego aktualne certyfikaty kompetencji FMF uprawniające go do oceny ultrasonograficznych markerów wybranych zaburzeń genetycznych oraz analizy ryzyka trisomii 21, 18 i 13 pary chromosomów u płodu.

Jakość badania i precyzja oceny markerów stanowią dla nas wartość nadrzędną. Do kompleksowego opisu badania dołączamy zdjęcia z ocenianymi podczas badania markerami.

sprawdź certyfikaty naszego specjalisty...

dowiedz się więcej...

 

 

 

Aktualności
2018-02-16
Wkładka wewnątrzmaciczna KYLEENA
Zapraszamy do zapoznania się z nowym systemem hormonalnym zachowującym skuteczność antykoncepcji przez okres 5 lat.
2018-02-07
Aspiryna a zapobieganie stanom przedrzucawkowym w ciąży
Dowiedz się więcej na temat przeprowadzonych badań dotyczących kobiet z wysokim ryzykiem wystąpienia stanów przedrzucawkowych w ciąży
2018-01-23
Sanco Test RHD
Dowiedz się więcej o nieinwazyjnym teście prenatalnym pomagającym w kwalifikacji ciężarnej do śródciążowej profilaktyki konfliktu serologicznego.
2018-01-15
Panel Poronienia Samoistne
Sprawdź predyspozycje czy możliwe przyczyny poronień samoistnych lub obumarcia płodu.
Czytaj więcej aktualności...
Ważne
2016-04-11
Tam warto być
Zjazdy i konferencje krajowe i zagraniczne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Implant antykoncepcyjny

- nowa forma antykoncepcji długodziałającej


Przychodnia PREGMED oferuje pacjentkom najnowszą na polskim rynku, odwracalną metodę antykoncepcji jakim jest implant antykoncepcyjny, którego skuteczność ustalona jest na ponad 99%. Implant jest przeznaczony dla kobiet w wieku 18­-40 lat i zapewnia 3 lata nieprzerwanej ochrony przed zajściem w ciążę. Mogą go stosować również kobiety karmiące piersią.

dowiedz się więcej...

 

Panele badań predyspozycji genetycznych

                          

 

Zbadaj predyspozycje m. in. do nowotworu piersi i jajnika, poronień samoistnych oraz sprawdź podłoże genetyczne niepłodności u kobiety czy mężczyzny.

 

dowiedz się więcej...

 

SANCO Test RHD

- kwalifikacja do profilaktyki konfliktu serologicznego

                           

Nieinwazyjny, genetyczny test prenatalny, wykonywany z krwi matki RhD-ujemnej, między 12 a 24 tyg. ciąży, w celu oceny czynnika RhD u płodu. Badanie służy kwalifikacji ciężarnej do śródciążowej profilaktyki konfliktu serologicznego (podanie immunoglobuliny anty-D), zarówno w przypadku powikłań czy zabiegów, jak i w ciąży niepowikłanej.

 

dowiedz się więcej...

 

Badania prenatalne (genetyczne) I i II trymestru ciąży

 

 

Przychodnia PREGMED jako jedna z nielicznych placówek medycznych oferuje Państwu ocenę ryzyka zaburzeń genetycznych u płodu w I trymestrze ciąży w oparciu kilka markerów ultrasonograficznych oraz markerów biochemicznych (test PAPP-A) zgodnie ze standardami Fetal Medicine Foundation w Londynie, które są zalecane również przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne. 

 

PREGMED 93-355 Łódź, al. 1 Maja 24/26, tel. 42 663 96 73, 606 355 606, e-mail: pregmed@pregmed.pl
Copyright © 2018 Pregmed - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.pregmed.pl/pl/